WebFairyNetwork

LIETUVA PRADEDA AUTOMOBILIŲ PAVERTIMO IŠ KURO Į ELEKTROS ENERGIJĄ PROCESĄ

  • -1
Lietuvos valdžia išleido naują įstatymą visiems, kuriems priklauso automobilis Lietuvoje

Lietuvos bendrovė pristatė galutinį ir galutinį sprendimą imtis lyderio, skatindama šalies automobilių sektorių, perteikdama automobilius, vyresnius nei 10 metų.

Susijusiame kontekste kompanija gali pradėti parduoti savo modifikuotus automobilius iki 2018 m. Pabaigos Lietuvos valstijoje.

Tuo tarpu šiandien mes parodysime, per mūsų straipsnį, ypač privalumus ir trūkumus elektros varikliams, kurie bus pradėti eksploatuoti ir pradėti eksploatuoti Lietuvos rinkose.

Elektriniai automobiliai kasmet plinta, nes jų technologinė pažanga ir degalų sąnaudos trūksta, kai jie naudojami. 2017 m. Elektrinių automobilių pardavimas pasiekė precedento neturintį lygį, ypač JAV, kur pernai buvo parduota 200 000 elektrinių automobilių. Elektrinių automobilių privalumai ir trūkumai, palyginti su kitais modeliais.

SAVYBĖS

Ekologiški: elektra varomi automobiliai nesikiša jokio anglies dvideginio išmetimo, o tai reiškia mažą taršą perkrovusiuose miestuose ir žemą planetos globalinio atšilimo lygį, o elektriniai automobiliai yra pažymėti, o tai reiškia, kad nėra garso teršalų.

- patogiausias ir priežiūra: elektriniai automobiliai remtis baterijų, kurios nereikia mechanines darbo variklius, kartu su visais ingredientais, kurie paprastai būna su vidaus degimo varikliais, o tai reiškia visas išlaikymo išlaidas, kurioms taikoma išstūmimo paprastai įprastinių transporto priemonių, tokių kaip persirengimo vožtuvai, naftos priežiūra siurblių ir kitiems, Kai visos priežiūros pastangos bus sutelktos tik į bateriją.

- Kuro taupymo išlaidos: Žinoma, pats svarbiausias bruožas elektromobilių naudojimo įkrovimo elektros licencijos palyginti su benzino ir dyzelino, o tai reiškia, savo santaupas didelių specialiųjų išlaidas, jei jūs naudojate savo automobilį labai kiekvieną dieną.

- tinka miestuose: Nors featuring benzininiai automobiliai ir dyzelinių gerą našumą plento, bet elektra varomos transporto priemonės pasižymi miestuose lengva operacija ir juos sustabdyti akimirką ir tiesiogiai palyginti su įprastais automobilių, o tai labai svarbu yra važiuojant į miestą ir nuolatinės sąveikos su stumdymasis ir įvairių visuomenės sluoksnių.

Trūkumai

- infrastruktūra yra tik stočių laivybos: Turbūt didžiausias neigiamas veiksnys elektrinių transporto priemonių yra apmokestinimo pakankamai stočių trūkumas, ypač kaimo vietovėse ir už jos ribų didžiuosiuose miestuose .. tai reiškia, kad ilgos kelionės didelis iššūkis, nes ji apsaugo bet kurį asmenį sužaidė itin sudėtyje nėra stotys Pristatymas arti perkant automobilį nuo žemės į negalės imti automobilį namie atveju.

- Dėl veikimo plotas nėra garantuojama: Kiekvienas elektrinis automobilis yra elektrinio lauko kursą grynųjų bendrovės nustatoma per starto, bet tai paprastai sunku pasiekti šiuos duomenis realiame gyvenime, įvairių veiksnių, orų tt, kurie vaidina svarbų vaidmenį nustatant eismo, kur oras sukelia šalčio sumažinti plotas Kai kuriais atvejais oficialus domenas yra beveik 40%.

- eismo zona vis dar yra ribotas: net jei mes manome, kad duomenis apie eismo srautą paskelbtus realių ir realius įmonių veiklos sąlygas, jie lieka tik dideliu mastu, ir mes dauginti automobilio Tesla Model S 100D, kuris yra, žinoma, 540 kilometrų, didžiausias pasaulyje srityje pavyzdžiu, ir, nepaisant šis skaičius, Osgrmen išlieka paprasto benzino automobilio variklis keturių cilindrų bake žinoma plotas yra pilnas kuro, kuris yra maždaug vaikščioti be pertraukos už 600 kilometrų vidutiniškai.

Šiuo metu dauguma elektros automobilių rinkų srityje, šiuo metu svyruoja nuo 160 veikia 450 kilometrų tik .. Tačiau atminkite, kad dauguma žmonių nereikia visą šį plotą vistiek, kur normalus naudojimas automobilių yra apie 50 kilometrų tik per dieną.

- brangiau: elektromobiliai bus gerokai brangesni nei įprastinių automobilių, todėl už kainų intervale priimtina daugeliui vartotojų, nors tradicinis atsakymas, kad automobilis sudaro kainų skirtumą į didelių kuro sąnaudų per visą gyvenimą nuostatą.

Related posts